Cariere

Esti pasionat de turism si iti doresti o cariera in acest domeniu? Trimite-ne CV-ul tau si o scrisoare de intentie la adresa de mail office@iritravel.ro si alatura-te echipei IRI TRAVEL!

Pozitiile pe care le avem disponibile in acest moment sunt:

CONSULTANT / AGENT TURISM
Responsabilitati:
* Consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice;
* Prezentarea si vanzarea produselor turistice externe si interne;
* Operarea in sistemele majore de rezervari specifice industriei turistice;
* Intocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie.
Cerinte:
* Persoana serioasa, implicata, sociabila, carismatica, energica;
* Persoana care se adapteaza usor;
* Abilitati de comunicare;
* Cunostinte de limba Engleza;
* Cunostinte operare PC (Microsoft Office);
* Experienta de minim 6 luni in domeniul turismului.

CONDUCATOR AUTO CATEGORIA D

Angajam soferi profesionisti categoria D pentru transport persoane – curse ocazionale, turism. Oferim salariu motivant plus diurne avantajoase.
Cerinte: aviz medical, aviz psihologic si atestat profesional categoria D valabile.